Kalender

 <<  < dec. 2019 >   >>
ZMDWDVZ
12345
6
891011121314
151617181920
22232425262728
293031

Vandaag jarig

Daniel Sahuleka (1950)
Finne Jager (1984)
Flo Rida (1979)
Phynn (1984)
Ron Kenoly (1944)


Paaspop kaarten

Het laatste nieuws over Paaspop kaarten

Abonneer u nu op onze informatiedienst en ontvang als eerste per SMS het laatste nieuws!

Aankomend

Er zijn op dit moment geen aankomende concerten en/of evenementen van Paaspop beschikbaar.

Bekijk de volledige Paaspop historie.

artiest informatie

Paaspop is een driedaags muziekfestival dat elk jaar tijdens het paasweekend plaatsvindt in het Nederlandse Schijndel (Noord-Brabant). In 1974 werd het voor de eerste keer georganiseerd, in bescheiden vorm. Deze primeur vond plaats in het inmiddels verdwenen gemeenschapshuis D’n Herd. Al snel werd het festijn naar manege De Molenheide verplaatst, waar het vijftien jaar zijn vaste stek had.

In 1985 vond het festival voor de eerste keer plaats op Eerste Paasdag, waarmee het ’officiële’ Paaspop was ontstaan. Elf jaar later verhuisde het muziekfeest naar een grote circustent naast De Molenheide. Paaspop, dat de naam heeft de seizoensopener te zijn, trekt vanaf dan elk jaar meer dan 15.000 bezoekers, verspreid over tien podia. In 2011 werd het festival uitgebreid naar 3 dagen. Tevens zijn er drie nieuwe podia bij gekomen; Boogiedown waarvan het programma wordt ingevuld door Stichting Boogiedown Nederland, Heineken Starclub en Mash-up Ville. Het bezoekersaantal klom sinds deze wijziging om naar rond de 50.000 bezoekers.

Inhoud

   
  • 1Bezetting
    • 1.12006
    • 1.22007
    • 1.32008
    • 1.42009
    • 1.52010
    • 1.62011
  • 2Externe link

Bezetting

2006

Main Stage

  • GEM
  • Intwine
  • Relax
  • Racoon
  • Vive la Fête
  • Mark Foggo's Skasters
  • Van Dik Hout
  • Gabriel Rios
  • De Dijk
  • Anouk
  • Dropkick Murphys

Masters of Rock

  • The Shavers
  • Fifty Foot Combo
  • Gorefest
  • No Use For A Name
  • Peter Pan Speedrock
  • Powerservice
  • Scotch Greens
  • Born from Pain
  • The Slackers
  • The Reverend Horton Heat
  • Less Than Jake

Extrema

  • Base
  • Le Clic
  • Jay Samuel
  • De Jeugd Van Tegenwoordig
  • Handel
  • Jamie Anderson
  • T. Raumschmiere
  • Steve Rachmad
  • Infinitize
  • Nathan Fake
  • Eric de Man
  • 16 Bit Lolita's
  • Kraak & Smaak
  • Michel de Hey
  • Remy
  • Marco Bailey

Theater

  • Jeffery Spalburg
  • Bram van der Velde
  • Bob Maclaren
  • Brokstukken
  • Probably Robbie
  • 80's Verantwoord
  • Kamagurka
  • Guido Weijers
  • André Manuel
  • Enge Buren
  • Frank Anthony & The Groovers
  • Abba Gold
  • 90's Now!

Restolounge

  • Popquiz
  • Millstone
  • Omski
  • 2NFRO
  • The Fabulous Wannabeatles
  • Luchtgitaar Kampioenschap
  • Big Bucks & Easy Money
  • Pigmeat
  • Tom Musca
  • Flying Fortress
  • Mosqio
  • The Bosshoss
  • It Takes Two
  • Dead Elvis & His One Man Grave
  • Niels Duinker
  • Live Idols
  • Otto Orgel
  • La Kinky Beat

2007

Main Stage

  • a balladeer
  • Band Zonder Banaan
  • Zita Swoon
  • The Rifles
  • Audio Bullys
  • Johan
  • Ilse Delange
  • Beth Hart
  • Rowwen Hèze
  • BLØF
  • Within Temptation

Masters of Rock

  • Malle Pietje & The Bimbos
  • The Apers
  • After Forever
  • De Heideroosjes
  • Ignite
  • El Guapo Stuntteam
  • Delain
  • Terror
  • The Answer
  • Lagwagon
  • Peter Pan Speedrock

Extrema

  • Eva Maria
  • Darko Esser
  • Oxia
  • Umek
  • Alexander Kowalski
  • Steve Rachmad
  • Rho
  • Warren Fellow
  • Nid & Sancy
  • Bart Skills
  • Goose
  • Dr. Lektroluv
  • Paul Kalkbrenner
  • Remy

Theater

  • Loco Loco Roadshow
  • Dave Fulton & Markus Birdman
  • Blaze of Glory
  • Smartlappen Karaoke
  • 90's Now!
  • Comedytrain
  • Jan Jaap van der Wal
  • Het Beukorkest
  • The Fabulous Wannabeatles
  • Hermes House Band
  • Retro Deluxe

Restolounge

  • Popquiz
  • Johnny Rebel and The Hot Studs
  • Luchtgitaar kampioenschap
  • Memphis Maniacs
  • Russkaja
  • Perestroika Sound System
  • A Band Named Cash
  • Denvis & The Real Deal
  • Mambo Kurt
  • Lefties Soul Connection
  • AC/Dshe
  • Antwerp Gypsy Ska Orkestra

2008

Main Stage

  • Saybia
  • VanVelzen
  • Racoon
  • Moke
  • Stevie Ann
  • Fiction Plane
  • Within Temptation
  • Voicst
  • Krezip
  • BLØF
  • Guus Meeuwis

Masters of Rock

  • Mad Sin
  • Pronghorn
  • Textures
  • Claw Boys Claw
  • Bloody Honkies
  • Batmobile
  • Peter Pan Speedrock
  • Levellers
  • Agua de Annique
  • All Missing Pieces
  • Heideroosjes

Extrema

  • SebastiAn
  • Aux Raus
  • Speedy J
  • Technasia
  • Busy P
  • Goose DJ Set
  • Joost van Bellen
  • Handel DJ Set
  • The Walk & Roger 72
  • Samim (Live) ft Miguel Toro
  • Michel de Hey
  • Shlomi Aber
  • Edwin Oosterwal
  • Patch Park

Theater

  • Wipneus & Pim Toppop Disco Bingo
  • Katinka Polderman
  • Alex Agnew
  • Boom Chicago
  • Enge Buren
  • Tribute2BobMarley
  • Adjes Zingasong Show
  • Memphis Maniacs
  • The Comedy Explosion
  • BZB Theatershow
  • Lijn 7
  • 90's now

Restolounge

  • Popquiz
  • Def Americans
  • Cactus Cowboys
  • Phantom Four
  • Doe Maar Na
  • Balkan Beatz
  • Little Cow
  • Woody & Paul
  • Blue Grass Boogiemen
  • Die Frohliche Frieda's
  • Hardrockkaraoke
  • L. Vis en De Visafslag
  • Sirqus Alfon
  • Otto Orgel
  • Caspian Hat Dance

2009

Main Stage

  • Rowwen Hèze
  • Novastar
  • Milow
  • De Dijk
  • Guus Meeuwis
  • Alain Clark
  • Kane
  • Ziggi & The Renaissance Band
  • Band Zonder Banaan
  • Kyteman Hiphop Orkest
  • Miss Montreal
  • VanVelzen

Masters of Rock

  • Volbeat
  • Walls of Jericho
  • Toy Dolls
  • Pestilence
  • Peter Pan Speedrock
  • De Staat
  • Epica
  • Triggerfinger
  • The Blackout
  • Action in DC
  • Face Tomorrow
  • Elle Bandita

Extrema

  • Joost van Bellen
  • The Subs
  • Boys Noize
  • Joris Voorn
  • Chris Liebing
  • Len Faki
  • 2000 and One b2b Bart Skils
  • Aril Brikha
  • Sticks & Rico
  • De Jeugd van Tegenwoordig
  • Brodinski
  • DJ Medhi
  • Zo Moeilijk!?
  • theFringe
  • Michael von L.
  • Warren Fellow & Darko Esser
  • Der Kaiser und der Mann

Theater

  • De Levende Jukebox
  • Freek de Jonge
  • Dolf Jansen
  • Rob & Emiel
  • Wipneus & Pim
  • De Corona's
  • André Manuel
  • 90's Now!
  • Ferry en Fred's Fantastische Frikandellen Festival
  • Def Americans
  • Night of Comedy
  • Big Shampoo and the Hairstylers

Restolounge

  • Mambo Kurt
  • Slam & Howie
  • Che Sudaka
  • The Hawkey and Hoe Band
  • Miss Mary Ann & The Ragtime Wranglers
  • Popquiz
  • Next Best Band
  • Janis Joplin Band
  • Guitar Hero Kampioenschap
  • Death Letters
  • The Pedro Delgados
  • Off The Record
  • Sjoerd & Clemens
  • Hardrockkaraoke
  • Jaya the Cat

Jack Daniels Stage

  • Drive Like Maria
  • Tenement Kids
  • Creature with the Atom Brain
  • The Deaf
  • Repomen
  • Stuurbaard Bakkebaard

2010

Main Stage

  • Acda en De Munnik
  • BZB
  • Ilse DeLange
  • Di-rect
  • De Dijk
  • De Jeugd van Tegenwoordig
  • Jurk!
  • K's Choice
  • Kane
  • Moke
  • Novastar
  • Waylon

Masters of Rock

  • Triggerfinger
  • Born from Pain
  • The Mad Trist
  • Reverend Horton Heat
  • Suicidal Tendencies
  • DeWolff
  • Entombed
  • Arch Enemy
  • Infectious Grooves
  • Peter Pan Speedrock
  • Karma To Burn

Extrema

  • Pitto
  • Fakkelbrigade
  • Aux Raus
  • Remy
  • Joris Voorn
  • Josh Wink
  • Derrick May
  • Dave Clarke
  • Zwart Licht
  • The Flexican
  • Promo
  • The Opposites
  • Joost van Bellen
  • Keatch
  • D.I.M.
  • Brodinski
  • Mehdi
  • Erol Alkan

Theater

  • Rasti Rostelli
  • Night of Comedy
  • Rio The Voice of Elvis
  • Memphis Maniacs
  • Radio de roze panter
  • Blaas of Glory
  • Killer Queen
  • Hans Kazan
  • Lost Locos
  • Enge Buren
  • 90's Now

Restolounge

  • Rezult
  • Deadbolt
  • Gyration
  • Circle J
  • Monsters of Pop
  • Hotel
  • Mad Manousch
  • Bonaparte
  • The Beach Boys Holland
  • Otto Orgel
  • La Caravane Passe

Jack Daniels Stage

  • Customs
  • The Van Jets
  • Go Back to the Zoo
  • Accelerators
  • Year Long Disaster
  • The Hickey Underworld
  • Destine
  • The Stooges Tribute
  • Shaking Godspeed
  • Moss
  • Drive Like Maria
  • Denvis & The Real Deal

Loco Royale

  • Dikke Dennis
  • Ben Gadella
  • Die Lustige Schlagerfreunden
  • Loco Loco Discoshow

2011

Main Stage

  • Alain Clark
  • Anouk
  • BLØF
  • The Bloody Beetroots
  • Band Zonder Banaan
  • Dazzled Kid
  • Dropkick Murphys
  • Go Back to the Zoo
  • Golden Earring
  • Guus Meeuwis
  • Jacqueline Govaert
  • Miss Montreal
  • Moss
  • Tim Knol
  • VanVelzen
  • Waylon

Masters of Rock

  • Danko Jones
  • Hatebreed
  • Kreator
  • Kvelertak
  • Legion of the Damned
  • My Favorite Scar
  • No Turning Back
  • Peter Pan Speedrock
  • ReVamp
  • Sick Of It All
  • Triggerfinger
  • VanDerBuyst

Extrema

  • Abe Duque
  • Adam Beyer
  • Boemklatsch
  • De Jeugd van Tegenwoordig
  • DJ Abstract
  • Dr. Lektroluv
  • Egbert
  • Goose
  • Joost van Bellen
  • Len Faki
  • Lützenkirchen
  • MightyFools
  • Secret Cinema
  • Tiga
  • Tom Trago
  • Wannabe A Star
  • Zwart Licht

Theater

  • 90's Now
  • Alex Agnew
  • Blaas Of Glory
  • Boom Chicago
  • Dieter Thomas Kuhn
  • Gili
  • Heideroosjes
  • Kees van Hondt
  • Memphis Maniacs
  • Puur Gelul
  • Tribute2BobMarley

Restolounge

  • Bazzookas
  • Big Shampoo & The Hairstylers
  • Def Americans
  • DJ Ralee
  • Jah6
  • Iedereen zóôò jotje
  • Jungle By Night
  • King Khan & The Shrines
  • Klavan Gadjé
  • Lijn 7
  • Liptease & The Backstreet Crackbangers
  • Mambo Kurt
  • Otto Orgel
  • Rattlesnake Shake
  • The Hillbilly Moon Explosion
  • The Hot Stewards
  • The Hot Studs
  • The Urban Voodoo Machine

Jack Daniels Stage

  • And So I Watch You From Afar
  • Army Of Freshmen
  • Brotherhood Foundation
  • DeWolff
  • Diablo Blvd
  • Drums Are For Parades
  • Kensington
  • Krach
  • Mad Sin
  • Maiden United
  • Royal Republic
  • Shaking Godspeed
  • Steak Number Eight
  • The Deaf
  • The Devil's Brigade
  • The Jim Jones Revue
  • The Phantom Four & The Arguido
  • Tommy Ebben & The Small Town Villains
  • Two Cow Garage
  • Woody & Paul

Loco Royale

  • ACG Vianen
  • Bal Marginal
  • Can't Tak My Eyes Of You XXL
  • Danny Panadero
  • DJ Phonc
  • Loco Loco Discoshow
  • Marcel & Vicky
  • Marina Wally
  • Sam Gooris
  • Ska3
  • Too Many Djees

Boogiedown

  • Boef & De Gelogeerde Aap
  • Coco Bryce
  • Dret & Krulle
  • Fresku
  • Gravy
  • Kraantje Pappie
  • Kwis & AC
  • La Melodia
  • Master Surreal
  • Shit is Bangin
  • Superjam
  • Zo Moeilijk

Heineken Starclub

  • Baggi Begovic
  • Billy the Klit
  • Bram Van Helden
  • Dyna
  • Firebeatz
  • Gregor Salto
  • Groovenatics
  • Kenneth G
  • Kruh
  • La Fuente
  • Nicky Romero
  • Quintino
  • René Amesz
  • Ricky Rivaro
  • Sam 'O Neall
  • Shermanology
  • Stefan Vilijn
  • Tony Cha Cha
  • Vato Gonzalez

Mash-up ville